UAVO training

Our growing company is a team of professionals associated with military and civil aviation with vast experience including a specialized team of engineers and technicians as well as pilots and uav’s operators. We are a team that implements ambitious projects based on its own technical base, necessary infrastructure and professional IT support tools. The combination of passion and experience of specialists in many fields gives us unlimited possibilities to carry out the most demanding projects. We are prepared to provide not only comprehensive solutions, but also to offer flexibility, speed, availability and individual approach to the customer.

See more Check the offer

Theoretical examination


Oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia przeprowadzane przez najwyższej rangi specjalistów z branży załogowego i bezzałogowego lotnictwa. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże w zrozumieniu zagadnień teoretycznych, jak i zakresie praktycznym przy operowaniu bezzałogowymi statkami powietrznymi. Staramy się właściwie ocenić potrzeby kursantów i dobieramy najlepsze elementy szkolenia.


Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, zarówno do tych którzy zaczynają swoją przygodę z bezzałogowymi statkami powietrznymi, jak i dla tych którzy posiadają już doświadczenie. Uczestnicy kursu przygotowywani są do egzaminów państwowych, zarówno teoretycznego jak i praktycznego.


Naszym celem jest wyszkolenie nowych operatorów bezzałogowych statków powietrznych, którzy w sposób świadomy i rozważny, będą wykonywali loty w przestrzeni powietrznej.


Na kurs teoretyczny składają się wykłady z przedmiotów wymaganych na Egzaminie Państwowym, tj.: Prawo lotnicze, Człowiek jako pilot i operator UAV, Zasady wykonywania lotów, Bezpieczeństwo wykonywania lotów i sytuacje niebezpieczne, Obsługa, budowa i zasada działania bezzałogowego statku powietrznego, Meteorologia. Łączna liczba zajęć teoretycznych na kursie VLOS to 16 godzin. Oprócz teorii nasi kursanci uczestniczą w lotach na symulatorze, na którym jest dostęp do różnego typu platform treningowych oraz istnieje możliwość zaplanowania misji w terenie.


Kurs pozwala nie tylko na bezproblemowe zdanie egzaminu państwowego, ale również przygotowuje do samodzielnego planowania i wykonania lotów. Ponadto kursanci zdobywają wiedzę praktyczną z obsługi bezzałogowych statków powietrznych.


All rights reserved © 2024